Majestic X Harness

Win a Majestic X Harness this issue in our FREE subscriber prize draw.

Majestic X Harness

Xenon boards have signed a new rider and released a sweet edit to celebrate! A good friend and professional athlete, who they have watched since the beginning. During his career he has won 7 Polish national titles, several international competitions and is hungry for more.

We are happy to have him in our team, riding Xenon HOP and helping us develop the board even more.

PL:
Cześć!
Wszyscy, którzy znają mnie lepiej wiedzą, że nie idę na kompromisy jeżeli chodzi o sprzęt. Dla mnie nie liczy się to, czy produkt jest z nowego sezonu, tylko czy pływa mi się na czymś dobrze. Wielokrotnie ludzie pytali mnie, czemu kupuję sprzęt danej marki, skoro mógłbym mieć go za darmo od swojego sponsora. Jednak komfort na wodzie, a oszczędność to kompromis, na który się dziś nie godzę. Jakiekolwiek niedogodności z łatwością mogą przeszkodzić w kluczowym momencie w zawodach, a co więcej odbierają zabawę z pływania.

Jestem szczęśliwy, że w tym roku mogę rozpocząć swoją współpracę z marką Xenon. Czuję, że wspólnie możemy dokonać wielu wspaniałych rzeczy. Pływam na modelu HOP, który idealnie nadaje się do mojego stylu jazdy. Wzmocniona konstrukcja i mocny pop pozwoli mi wykonywać wszystkie tricki na dużo większej mocy, a odpowiednia sztywność i spory rocker zadba o komfortowe lądowania. Dodatkowo będę się udzielał przy projektowaniu desek, tak aby wyciągnąć z nich jeszcze więcej frajdy.

Xenon to jedna z niewielu firm na świecie, która w zupełności od zera powstała w Polsce. Od lat śledzę ich poczynania, bo sam również zastanawiałem się nad otworzeniem własnego brandu. Długo analizowałem rynek, jednak ryzyko było zbyt duże.

Założycielem Xenon boards jest mój bardzo dobry przyjaciel, który parę lat temu podjął to ryzyko, a teraz produkuje jedne z najlepszych desek kitesurfingowych na świecie. Z Arkiem Jerzełkowskim znamy się już od ponad 10 lat, kiedy to wspólnie rozpoczynaliśmy naszą przygodę z kitem. Arek był jednym z najbardziej zdeterminowanych zawodników i nie raz mieliśmy na zawodach wyrównane pojedynki. Był zdyscyplinowany, a kitesurfing był dla niego pasją i to chyba jeden z powodów, dla którego Xenon to marka znana dziś na całym świecie.

Wielokrotnie słyszałem wiele dobrego o deskach Xenon, ale dopiero w tym roku, podczas wypadu do Azji, miałem okazję porządnie je przetestować. Po paru godzinach ostrego katowania, mogę śmiało powiedzieć, że są to zdecydowanie jedne z najlepszych desek na jakich pływałem. Mam nadzieję, że dzięki naszej współpracy uda mi się po raz kolejny zmierzyć się z najlepszymi w Pucharze Polski i dalej rozwijać swoje umiejętności na kite.
pozdrawiam
Victor Borsuk

Sat 9th Apr, 2016 @ 12:00 am

North

We Recommend

Featured in this Post

Xenon

Poland

4,724

Comments